Wegens het aanstaande vertrek van enkele moderators zijn we op zoek naar vervanging. We willen (bij wijze van experiment) deze keer de users ook laten solliciteren als ze zich geschikt achten.
Voor de volgende fora zoeken we moderators:
Gereformeerd leven 2 personen
Christen-zijn in de dagelijkse praktijk 2 personen
Levensbeschouwing 1 of 2 personen
Actueel 1 persoon
Verder komt er binnenkort een nieuw subforum bij genaamd Christelijk Leven.
(Dit subforum is bedoeld om te discussiëren over het christelijk geloof, de Bijbel, dogma’s, levensheiliging, ethische zaken, bijbelgebruik, kerkelijke ontwikkelingen, de kerkelijke praktijk en het leven van alledag op basis van een christelijke grondslag vanuit een theoretische invalshoek. Waarbij de Bijbel als het onfeilbare en geïnspireerde Woord van God en de Apostolische Geloofsbelijdenis als samenvatting daarvan als uitgangspunt genomen worden.)
Hier zoeken we nog 2 personen voor.
Het moderaten kost op zich niet veel tijd, een paar keer per dag even langs komen om te kijken of er niks ontspoord is voldoende. Ook is het geen vereiste om gereformeerd (vrijgemaakt) te zijn. Voor de christelijke fora is affiniteit met de gestelde eisen van de desbetreffende policies echter wel een voorwaarde. Verder is het ook een pre als je goed bekend bent op de fora waarvoor je wilt solliciteren. Ervaring met moderaten is niet nodig, je kan altijd om hulp vragen aan de andere moderators in het crewforum.
Dus lijkt het je leuk om mee te helpen aan het schoon en prettig houden van dit forum, schroom niet en stuur een mail naar
alfredtempelman@gmail.com met een korte motivatie, je nickname en de fora die je eventueel wel zou willen bemoderaten.
De mailtjes worden in het crewforum besproken. Je hebt de tijd om tot vrijdag 17 dedember 18:00 te reageren. Daarna nemen wij zo spoedig mogelijk de beslissing en zullen we deze hier bekend maken.
Bij voorbaat hartelijk dank.