Hoi Albert, geweldig dat God in je leven komt! Wat betreft je persoonlijke vragen, het woord 'persoonlijk' zegt het al, die kan ik helaas niet voor je verzinnen..
In je tweede berichtje stel je toch wat van die persoonlijke vragen, zoals waarom jij tot geloof gekomen bent. Ehm, het antwoord daarop ken ik ook niet echt, hoewel... ik vermoed dat God naar je toe is gekomen

Verder geef je naast je naam nog 1 persoonlijk detail, en dat is dat je homo bent. Ik vermoed dan toch een beetje dat je daar een reactie op wilt

Ik denk dat dat zeker een zware last is/ gaat worden die God op je schouders legt. Vooral omdat homosexualiteit in de bijbel door God niet getolereerd wordt. En misschien is het nu voor jou kerkenraad een gepasseerd station, ik vermoed dat je er nog regelmatig mee geconfronteerd gaat worden. Maar als God in je leven is gekomen, zal hij je daarin ook verder willen helpen!
Gods zegen,
ItsMe