Bs'd
De echt sappige onderwerpen worden met de snelheid van het licht van dit bord afgeveegd.
Ik zal d'r hier weer is wat neerzetten, maar verwacht niet dat ze erg lang stand zullen houden:
Hierbij wil ik jullie vertellen over de enig ware God die 1 is, (en niet drie) en schokkende feiten en informatie overdragen dat 2000 jaar lang onthouden is aan u door de christelijke kerk. Dit is onder
anderen gedaan door het levend verbranden van bijbelvertalers, het massaal verbranden van bijbelvertalingen, en het vervalsen van bijbelvertalingen. Maar nu in het informatietijdperk kunnen deze
feiten niet langer onder het tapijt geveegd worden. De harde waarheid is hier te vinden:
www.geocities.com/bergZionStuurt u dit bericht a.u.b. naar iedere christen en iedere messias belijdende jood die u kent. 1 manier van God liefhebben is zijn naam bekend maken in de wereld. 1 manier van uw naaste liefhebben
is de waarheid aan hem/haar presenteren en de leugens aan de kaak stellen die hem voorgeschoteld zijn.
Als u hierover in discussie wil gaan dan kan mijn discussiebord daarvoor gebruikt worden, dit heeft het voordeel dat de discussie niet direkt van het bord geveegd wordt omdat het de christelijke censuur niet welgevallig is. Hier is mijn bord:
http://pub64.ezboard.com/bjcwasnietdemessiasDe besnijdenis redt MILJOENEN levens!
Leest u hier hoe de besnijdenis recentelijk miljoenen levens gered heeft en het potentieel heeft om nog vele miljoenen meer te redden:
www.geocities.com/wegvelHier kunt u zien hoe men dit vanwege religieuze/culturele/seksuele vooroordelen probeert dood te zwijgen. Men laat liever de miljoenen kreperen dan dat men de besnijdenis laat propageren. Want het past niet in hun religieuze straatje.
Ook een webmaster die dit bericht verwijdert maakt zich schuldig aan hetzelfde vergrijp en is medeverantwoordelijk voor de miljoenen doden die er vallen door onbekendheid met de levensreddende eigenschappen van de besnijdenis.
Brute christelijke leugens
Leest u hier meer over 300 wel zeer bedenkelijke “messiaanse profetieen”:
www.geocities.com/bergZion/bruteleugens.htmEliyahu