Ik ben het helaas eens met de topic-starter.
Wat mij overigens in het bijzonder irriteert, is dat er relatief vaak statements worden gemaakt zonder dat deze met steekhoudende argumenten worden onderbouwd. Vragen aan de betreffende gebruiker worden niet of nauwelijks door de betreffende gebruiker beantwoord. Het heeft blijkbaar zelfs geen zin om vragen driemaal te herhalen, want er wordt gewoon doorgebanjerd totdat het onderwerp verandert. Ik weet niet of het onkunde is of onwil, maar het is zeer afstotelijk in mijn ogen.
Ik laat de betreffende gebruiker in haar waarde, maar indien discussie wordt vervangen door statements, kan ik de betreffende gebruiker als discussie-partner onmogelijk langer serieus nemen.
Wat er aan kan worden gedaan? Met betrekking tot het issue dat de topic-starter aankaart, kunnen misschien de moderators even wat strenger modereren.