Mijn bedoeling is dat jullie in dit topic tips voor beter beleid, vragen over het huidige beleid, klachten en op- en aanmerkingen (over het beleid -- geen technische requests dus) kunnen plaatsen. Dit topic is niet bedoeld voor flamewars of discussies: die kun je wel persoonlijk via mail, msn of icq oid voeren.
Binnenkort is er weer een crewvergadering (21 november). Ik zou graag een lijstje willen maken/van jullie krijgen met punten waar we als crew volgens jullie aandacht aan moeten schenken. Op de vergadering of tussentijds in het crewforum zullen we daar naar kijken. De minimale feedback die je krijgt over het aandachtspunt dat jij hebt ingediend is een persoonlijke email (maak het niet te gek, ik heb het al druk

).
In dit forum zal redelijk hard worden gemod. Reacties die niet voldoen aan bovenstaande definitie kunnen ten allen tijde door mod of admin gedelete worden.
Deze regels mag de mod of admin ook ten allen tijde wijzigen

. Lees deze post dus regelmatig door: het is je bijsluiter

.
De lijst waar alles om draait:- Uitleg over (werking van) de crew geven
[Joesoef];
- Bekendmaken van beleid voor het forum algemeen en elk forumonderdeel apart
[dingo];
- Bekendmaken van policy voor mods
[dingo];
- Bekendmaken structuur 'leiding' forum (mods, admins etc)
[dingo].;
- Verbeteren structuur forum zodat profilering duidelijker wordt
[Peter];
- Namen zoveel mogelijk nederlandstalig houden
[Peter].