Hallo beste mensen,
Voor de televisie maken wij het programma ' Puberruil' .
In deze vijfdelige serie zullen wekelijks twee jongeren met elkaar van plaats verruilen.
Niet alleen van huis maar ook van school, buitenschoolse activiteiten en vrienden.
Het is de bedoeling dat er elke aflevering een ruil plaatsvindt tussen twee jongeren met een (op het oog) zo verschillend mogelijke achtergrond.
Dit kan qua religie, etniciteit, inkomen van de ouders et cetera. Gedurende de week van de ruil is het de bedoeling dat de desbetreffende jongeren een goed beeld krijgen van hoe anders het leven in een ander gezin kan zijn. Wat zijn de normen en waarde van het nieuwe gezin, hoe gaan ze in een andere plaats, cultuur of laag van de bevolking met opvoeding om. Het programma is bedoeld als een culturele uitwisseling, een kijkje in de vreemde keuken.
De ruil wordt begeleid door een deskundige op het gebied van sociale psychologie.
De opnames vinden plaats in maart t/m april en duren dan per puber vijf dagen.
De periode is van woensdag t/m zondag, drie weekdagen en twee echte ‘familiedagen’.
In die periode worden een aantal situaties gefilmd en interviews afgenomen. Het is dus vooral niet de bedoeling dat wij 24 uur alles aan het filmen zijn.
Voor dit programma zijn wij op zoek naar gelovige jongeren tussen de 14 en de 17 jaar die een hierboven beschreven ruil aandurven. De voorkeur gaat uit naar iemand die stevig in zijn of haar schoenen staat en niet bang is om voor zijn of haar mening uit te komen. Het is wel van belang dat je ouders, broertjes en zusjes en ook vrienden uit jouw omgeving mee willen werken aan dit programma.
Als je mee wil doen reageer en dan wordt er op korte termijn contact met je opgenomen. Je krijgt een infolijst en daarna volgen eventueel intakegesprekken.
Lijkt het je leuk om mee te doen aan dit programma reageer dan op
0207990869 of
d.slingerland@visibletv.com