De handtekeningenaktie heeft zijn vruchten afgeworpen. Duizenden mensen hebben gereageert op onze oproep en hun digitale steunbetuiging gegeven via onze website.
De lucht in!De 4 grote kabelexploitanten van Nederland hebben een toezegging gedaan om ons per 1 December zendtijd aan te bieden via een digitaal kanaal op de kabel. Dit houdt in dat we nog voor kerst vrijwel over heel Nederland te ontvangen zijn.
Wij zien het tijdstip van de toezegging om onze bijbels geinspireerde programmering uit te zenden, als bijzonder en cruciaal. Juist nu dat het rommelt binnen het publieke bestel en allerlei beperkingen worden opgelegt voor verkondigendeprogramma's.
Over de kabel...Digitale televisie zal binnen twee jaar Nederland veroveren.
Door deze ontwikkeling komt er veel ruimte vrij op de kabel voor nieuwe zenders. Naast het standaard abbonnement van zo’n veertig kanalen zijn er aanvullende mogelijkheden. Family7 zal eind dit jaar in het pluspakket worden opgenomen samen met nog dertig andere lifestyle zenders.
9 jaar in verwachtingVoor oprichter Dolf van de Vegte is deze geboorte een droom dat na 9 jaar werkelijkheid wordt. Lees verder:
Steun en sponsoringWij zijn ontzettend bemoedigd door de enorme reactie die we hebben ontvangen afgelopen maanden. Toch is er meer support nodig om onze plek op de kabel te waarborgen.
Adverteerders opgelet!Als commerciele zender heeft Family7 ook ruimte beschikbaar voor adverteerders. In December bekleden wij een display-functie voor digitale televisie via de kabel. Wij zijn dan vrijwel over heel Nederland gratis te ontvangen. Graag informeren wij u naar de mogelijkheden.
Sponsor een kinderserie!Wij verlangen er naar om door middel van onze programma's de christelijke gemeenschap in Nederland op te bouwen.
Omdat er sterke behoefte is naar bijbelse kinderseries, willen we de programma’s “Blalala” en “Klazina Waterval” alvast beschikbaar maken. Voor 7,77 euro per maand ontvangt u ieder kwartaal een DVD met de mooiste afleveringen. Uw sponsoring maakt het tevens mogelijk de voorbereidingsfase financieel te overbruggen.
Een heldere samenwerkingTussen Bright Media en Family7 is de afgelopen maanden een warme samenwerkingsrelatie ontstaan. BrightFM provileert zich sinds februari als het christelijke radiostation van Nederland. Ook u kunt hiervan meeprofiteren:
Zaterdag 15 oktober presenteert gospelchoir InsideOut namelijk haar tweede CD "Stronger" in de Koningskerk te Amsterdam, en u bent van harte uitgenodigd! Op vertoon van deze brief betaalt u slechts 7 euro entree.
Meer informatie vind u op
de site van Family7: Beleef het samen!