Auteur Topic: Tranen  (gelezen 955 keer)

Polletje

  • Berichten: 13
    • Bekijk profiel
Tranen
« Gepost op: maart 18, 2003, 12:31:35 am »
God wat hebben we er weer een puinhoop van gemaakt. U moet wel met tranen in Uw ogen naar ons kijken. Wij de mensheid voeren oorlog en roeien kinderen van U uit. We zien niet naar elkaar om, mensen kwijnen weg en zijn eenzaam. Ondertussen maken we ruzie over de kerk, verminkt Lichaam van Christus, waar we zo vaak ons mierenidee van de waarheid gebruiken om anderen te veroordelen, en we gebruiken Uw Woord om onze eigen ideeen kracht bij te zetten.
Dat terwijl u het zo mooi hebt gemaakt. U geeft ons aan elkaar. De zon scheen vandaag en de natuur is dan zo mooi! De mensen zijn zo mooi. Maar het lijkt alsof we het niet kunnen zien.
Vergeef het ons dat we U op laten draaien voor onze fouten en dat we het goede als recht en eigen verdienste zien.
Geef ons wijsheid en inzicht. Dat we niet dingen veranderen om het veranderen of zo laten uit angst.
Heer ontferm u over ons en wees ons genadig.
We durven het haast niet meer te vragen.
We hebben het niet verdiend.

Kyrie eleison, christe eleison, kyrie eleison.

cheese

  • Berichten: 2217
  • de waarheid zal u vrijmaken
    • Bekijk profiel
Tranen
« Reactie #1 Gepost op: maart 18, 2003, 12:51:52 am »
1 Sam 15:1-3:
Samuël sprak tot Saul: `De HEER heeft mij gezonden om u te zalven tot koning over zijn volk, over Israël; luister dus naar het woord van de HEER. 2 Dit zegt de HEER van de machten: "Ik ga de Amalekieten straffen, want zij hebben Israël de weg versperd toen het optrok uit Egypte.'' 3 Ruk dus uit en sla de Amalekieten neer en wijd alles wat hun toebehoort aan de vernietiging; spaar hen niet, maar dood iedereen, mannen en vrouwen, kinderen en zuigelingen, runderen en schapen, kamelen en ezels.'

Welk Godsbeeld hebben de mensen?
Want de wijsheid dezer wereld is dwaasheid voor God

lonneke

  • Berichten: 2566
    • Bekijk profiel
Tranen
« Reactie #2 Gepost op: maart 18, 2003, 10:26:27 am »
ja, sla elkaar maar dood....