Objektiviteit is goed.
Israel klaagt met recht over die raketten, maar is naief - ze stellen dat er alleen vrede kan zijn, als Hamas zich in Ghaza koest hoedt.
Als ze af en toe goedkope arbeidskrachten nodig hebben, man Ghaza dat vervolgens aanbieden, maar verder moeten ze zich gewoon rustig houden en tevreden zijn met hun 365 viekante meter, en vooral geen problemem maken als hun grenzen worden geblokkerd.
Dat is eenzijdige zelfzucht.
Dis precies wat Jezus aan de kaak wilde stellen toen hij op aarde was. Nu is het Rev. Moon, die dat ook weer aan de kaak stelt op wereldwijd niveau, maar het blijft moeilijk - nu houden we ook weer meer van onze auto`s vacanties, TV`s , computers etc. in plaats van werkelijk onzelf op te offeren voor anderen in de voetstappen van Jezus!