Auteur Topic: De demonstratie in Amsterdam van 2 oktober  (gelezen 4816 keer)

Rene

  • Berichten: 260
    • Bekijk profiel
De demonstratie in Amsterdam van 2 oktober
« Reactie #50 Gepost op: oktober 06, 2004, 12:24:22 am »

quote:

Roodkapje schreef op 03 oktober 2004 om 12:07:
Nederlanders zijn zulke rare mensen: eerst stemmen ze in grote getalen voor de partijen en het programma van de partijen die nu in het kabinet zitten. En nu demonstreren ze ertegen.

Misschien toch slimmer om je eerst in een partij en het bijbehorende programma te verdiepen, voordat je gaat stemmen? En als je daar geen zin in hebt, dan stem je toch lekker niet? We hebben geen stemplicht meer hoor.


? waar slaat dit op?
Je kunt je nog zo verdiepn in een programma, om een regereing te vormen zul je water bij de wijn moeten doen, dus wat jij als partij exact wil komt nooit voor elkaar.
RR

dingo

  • Berichten: 3483
    • Bekijk profiel
De demonstratie in Amsterdam van 2 oktober
« Reactie #51 Gepost op: oktober 08, 2004, 10:19:56 am »
Onderstaande voor degene die denken dat de overhaaste ingrepen in prepensioen enzovoort zo'n goed idee zijn.

quote:

CPB laakt kabinetsplannen VUT en prepensioen

Uitgegeven: 8 oktober 2004 07:56

DEN HAAG - Om ouderen langer aan het werk te houden zijn andere, minder ingrijpende maatregelen mogelijk. De kabinetsingrepen in VUT en prepensioen zetten de reeds gaande aanpassingen "onnodig" onder druk.

Dat stelt het Centraal Planbureau (CPB) in een kritische notitie, die het maandag met de Tweede Kamer zal bespreken in een hoorzitting over de regeringsplannen.

Gezien de vergrijzing van Nederland vindt het CPB de voorgestelde kabinetsmaatregelen op het gebied van VUT, prepensioen en levensloopregelingen geen "onverstandig beleid". Voor versnelde doorvoering van de maatregelen, zoals de regering wil, ziet het planbureau echter "geen dwingende redenen".

Picardijn

  • Berichten: 5024
  • Beati pauperes spiritu
    • Bekijk profiel
De demonstratie in Amsterdam van 2 oktober
« Reactie #52 Gepost op: oktober 08, 2004, 10:39:06 am »
Het betreft een periode van 10 jaar voordat de mensen ermee te maken krijgen.....de mensen hebben nu 10 jaar de tijd om iets anders te bedenken.
De versnelde doorvoering heeft meer te maken met het tempo dat ze het aan willen pakken.
De bonden zijn trouwens boos omdat met de CAO lonen losgekoppeld kunnen worden als men toch een loonsverhoging geeft. De bonden vrezen dus dat de bindende CAO aan kracht verliest....
Op zich vind ik een CAO een richtlijn, het is een zekerheid en zorgt niet voor arbeidsmotivatie.
Ik heb een beugel en een buikje
Liefde is vreemd
Het is geen toeval de voorzienigheid.

Peter

  • Berichten: 2108
    • Bekijk profiel
De demonstratie in Amsterdam van 2 oktober
« Reactie #53 Gepost op: oktober 11, 2004, 02:03:22 pm »
Dit artikel voor degenen die denken dat demonstreren en staken zo'n goed idee zijn.

henkgeluk

  • Berichten: 1
    • Bekijk profiel
De demonstratie in Amsterdam van 2 oktober
« Reactie #54 Gepost op: maart 04, 2006, 11:23:56 pm »

quote:

busdriver schreef op 04 oktober 2004 om 14:19:
[...]


Ziekenfondspremie betalen naar je inkomen was beter geweest nu zijn alleen de beter betaalden gaan erop vooruit.


dat is gekomen door de vvd!
deze hebben hun Achterban bevoordeeld!

duidelijker kan het niet zijn!  iemand met  4x modaal betaald dezelfde premie als een minium loner die al of niet gezien 2 verdiener  een zorgtoeslag krijgt.

de zg prietpraat van dhr hoogervorst ,dat door allerlei andere zaken men toch nog vooruit gaat is al achterhaald.  de aanvullende premie,de energie ,de afschaffing van de ozb huurgedeelte en de € 6,-=  per maand meer heffingkorting en hogere riool belasting,waterschapbelasting,reinigings of afvalstoffen heffing en op 1 juli as de huurverhoging (die niet wordt gecompenseerd door hogere huursubidie) zijn debet aan het verhaal van dhr hoogervorst. tel daarbij op  dat in 2006 de aftrek wegens bijzondere lasten in het gedeelte persoonlijke posten daarvan de drempel van 12.2% naar 12.5% gaat.
en er voor de hogere inkomens geen maxium drempel meer is.en de basis premie idem wwrknd/werkgd ziekenfonds premie niet meer mag worden afgetrokken,alhoewel de drempel zal worden verlaagd met de basis premie  er zeker voor veel zieken geen aftrek meer mogelijk zal zijn.

mijn vraag is nu> waar wordt de verlaging  vennootschaps belasting uit  betaald!! uit welke pot! d :(  :Z  :Z us de verlaging van 35 naar 28% !

Pooh

  • Administrator
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Berichten: 5794
    • Bekijk profiel
De demonstratie in Amsterdam van 2 oktober
« Reactie #55 Gepost op: maart 04, 2006, 11:25:08 pm »
Modbreak:
Niet zo nuttige schop.